سرخط خبرها

Sticky: چرا آرمان؟

آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان افتخار دارد در طول فعالیت خود از زمان تاسیس، خدمات شایان توجهی را در زمینه های فرهنگی و آموزشی به مردم شریف خدابنده ارائه نماید. این آموزشگاه با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی زبان آموزان و با برنامه ریزی دقیق و مدون و همچنین با ارائه کیفیت بالا در امر آموزش زبان انگلیسی دردنیای امروز و با پیشرفت روزافزون علم و فناوری،فراگیری یک زبان بین المللی متداول همچون زبان انگلیسی، تبدیل به یک ضرورت اجتناب ناپذیر شده است.

توانایی شنیدن، صحبت کردن،نوشتن و خواندن به یک زبان خارجی، یکی از عوامل موفقیت در زندگی شخصی و کاری هر فردی می باشد. لذا در دنیای امروز افرادی که از این وسیله ارتباطی بی بهره باشند با مشکلات عدیده ای در ابعاد مختلف زندگی روبرو خواهند شد.
در این بین، یادگیری زبان انگلیسی در اولویت قرار دارد چرا که این زبان، زبان رایج در تخصص ها و علوم مختلف از جمله پزشکی، کامپیوتر، مدیریت بازرگانی، فیزیک و …. می باشد.
بنابراین اگر تا امروز بطور جدی به یادگیری زبان انگلیسی فکر نکرده اید زمان را از دست ندهید. به خصوص اگر کامپیوتر و اینترنت جایی را در زندگی شما اشغال کرده اند، مهمترین ابزاری که برای پیشرفت در این زمینه نیاز دارید یادگیری زبان انگلیسی میباشد.
آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان افتخار دارد در طول فعالیت خود از زمان تاسیس، خدمات شایان توجهی را در زمینه های فرهنگی و آموزشی به مردم شریف خدابنده ارائه نماید. این آموزشگاه با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی زبان آموزان و با برنامه ریزی دقیق و مدون و همچنین با ارائه کیفیت بالا در امر آموزش زبان انگلیسی که مبتنی برجدیدترین اصول علمی آموزش زبان دوم می باشد، گام موثری را در ارتقای سطح علمی زبان آموزان برداشته و هم اکنون به عنوان موفــق ترین آموزشگاه زبان انگلیسی در سطح شهرستان خدابنده نزد شهروندان شناخته می شود. تجربه ما در استفاده بهینه از منابع آموزشی متنوع، مبین این واقعیت بوده که زبان آموزان ما توانسته اند در طول زمان نسبتا” کوتاهی، جهش قابل توجهی از نظر استفاده کاربردی از زبان در جهت برقراری ارتباط به زبا انگلیسی را داشته باشند.
استفاده از جدیدترین روش های آموزشی ، بهرمندی از اساتید مجرب شهرستان و پرسنل آزموده و ارائه خدمات آموزشی مبتنی بر آخرین متدهای آموزشی زبان های خارجی از شاخص های مهم آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان در طی تمامی سال های آموزشی بوده است. آموزشگاه زبان انگلیسی آرمـــان با ارائه خدمات آموزشی به بالغ بر ۳۰۰۰ هــــزار زبان آمـــوز از زمان تاسیس خود، بزرگتـــرین متولی آموزش زبانهای خارجی در شهرستان خدابنده محسوب می شود کهتا کنون گامهای بلند و جامعی در جهت ارایه آموزش صحیح و موثر زبان انگلیسی برداشته است. در همین راستا با ایجاد محیط آموزشی استاندارد و بهره گیری از تکنولوژی جدید آموزش زبان و استادان مجرب، هموارهبا آغوش باز پذیرای زبان آموزان عزیز می باشد
در آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان نحوه ی ارتباط بین استاد و زبان آموز از اهمیت اساسی برخوردار بوده و همین امر باعث شده زبان آموزان با علاقه و اشتیاق درونی، زبان را فرا می گیرند. در بین کادر علمی و دیگر کارکنان فضایی توام با همکاری و همدلی حاکم است و شاهد نوعی یکدستی و پیوستگی در بکارگیری شیوه های اداری و آموزشی می باشیم
امکانات آموزشی- اداری زبان آموزان
• صدور گواهینامه و کارنامه معتبر
• آموزش سریع مکالمه انگلیسی
• برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
• طرف قرارداد با برخی ادارات و سازمانها از جمله ناجا
•برگزاری آزمونهای منظم میان ترم ، پایان ترم و اعلام نمرات از طریق وب سایت آموزشگاه و ارسال پیام کوتاه به اولیا
•ثبت ، رسیدگی و پاسخگویی به اعتراضات
امکانات رفاهی زبان آموزان
•امکان ثبت نام و پرداخت شهریه Online
•امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در موسسه
•تجهیز آموزشگاه به دستگاه کارت خوان
•تجهیز آموزشگاه به سیستم گرمایشی پکیج و سرمایشی کولر و نیزتهویه مطبوع
•استفاده از تجهیزات آموزشی مانند کامپیوترو DVD Player و سایر امکانات آموزشی مناسب در کلیه کلاسها
•برگزاری کلاسها در محیطی زیبا، صمیمی و مناسب آموزش
• برگزاری جلسات منظم اولیا و مربیان
• اعلام اسامی زبان آموزان ممتاز در پایان هر ترم آموزشی
• ارتباط و اطلاع رسانی به اولیائ محترم از طریق تلفن و پیام کوتاه
•برگزاری کلاسها بصورت شیفت صبح و بعد از ظهر

arman

درباره ی آقای مهدی میرزائی

2 دیدگاه

  1. اطلاعاتی دریاره ای اساتید هم میزازشتین بهتر بود
    ممنون
    همچنین درباره ای ادرسش
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *