سرخط خبرها

دوره های آموزشی بزرگسالان

نوجوانان
Connect
این دوره مختص نوجوانان بوده و محتویات کتب این دوره تناسب قابل توجهی با کتب دوره راهنمایی و دبیرستان از نظر تدریس گرامر و واژگان دارند. لذا تدریس این کتب علاوه بر افزایش توان مکالمه ای زبان آموزان، کمک شایان توجهی به دانش آموزان در درس زبان انگلیسی مدارس می نماید.
نوجوانان و بزرگسالان
American English File
سیستم American English File یکی از جدیدترین سیستمهای آموزشی بزرگسالان است که به گواه بسیاری از اساتید و حتی زبان آموزان در مقایسه با دیگر منابع آموزشی عملکرد بهتری را دارد. این سیستم آموزشی برای بزرگسالان طراحی شده که آموزش زبان را برای آنها از سطح پایین آغاز میکند به این معنی که افرادی که بخواهند یادگیری زبان انگلیسی را از پایه شروع کنند؛ این سری کتابها بهترین انتخاب است. هر درس آن دارای به روزترین مطالب، تمرین های گرامری و مهارتی، گفتاری و شنیداری می باشد. این یک سیستم آموزشی امریکایی است و تداعی کننده این حقیقت است که زبان انگلیسی، زبان اصلی و مشترک بین المللی است و به هیچ فرهنگ، منطقه و یا کشوری محدود نمی گردد.فلسفه تهیه این سیستم آن است که انگلیسی وقتی در ارتباطات روزمره و واقعی مورد استفاده قرار گیرد، به درستی آموخته می شود.
سیستم American English File در حالیکه بر اساس مکالمه و گفت و شنود میباشد از نظر واژگان و آموزش گرامر یکی از غنی ترین کتابها به شمار میرود به طوری که به دانش آموزان دبیرستانی در درس زبان کمک شایانی مینماید. این کتابها شامل پکیج کامل صوتی و تصویری بوده و امکان تماشای فیلم مکالمات را برای زبان آموزان فراهم میکند.
دوره American English File که شامل ۴ کتاب میباشد مجموعا در ۱۱ ترم برگزار میگردد.

دوره های تکمیلی Passages و TOEFL
بعد از دوره American English File که در آن زبان آموزان با بیشتر ساختارهای زبانی و همچنین واژگان متعددی آشنا شده اند؛ در دوره Passages با مباحث تکمیلی گرامری و ساختارهای پیچیده تر زبانی آشنا میشوند. در این دوره موضوعاتی مورد بحث قرار میگیرد که زبان آموزان را به سمت استفاده از ساختار های پیشرفته تر سوق میدهد.
دوره Passages مجموعا در ۵ ترم برگزار میگردد.
TOEFL
آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان در پایان دوره Passages ؛دوره آمادگی TOEFL را طی ۲ ترم جهت آمادگی این آزمون برگزار مینماید. در این دوره؛ کتاب TOEFL Longman iBTتدریس میگردد که کلیه مهارتهای زبانی را در بر میگیرد. در این دوره؛ زبان آموزان با سوالاتی که در آزمون رسمی TOEFL وجود دارد آشنا گردیده و تمرینات متعددی را پشت سر میگذارن. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون به توضیحات مربوطه در همین سایت مراجعه نمایید.
دیگر منابع کمک آموزشی
لازم به ذکر است که علاوه بر کتابهای فوق، آموزشگاه زبان انگلیس آرمان، از کتب و CD های متعدد دیگری نیز برای افزایش تسلط زبان آموزان در ۴ مهارت زبانی یعنی گوش کردن (Listening)، صحبت کردن (Speaking)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) استفاده می نماید. از جمله این منابع می توان به کتابهایTactics for Listening، Word Skill،Steps to Understanding و انواع فیلمهای آموزشی به زبان اصلی در قالب CD و DVD اشاره نمود.

Pass     con2index

File 1     word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *