سرخط خبرها

کلاس ها

کلاسهای آموزشی آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان به دو گروه عمده کلاسهای ترمیک و کلاسهای خصوصی تقسیم میشود.
کلاسهای ترمیک
کلاسهای ترمیک آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان در مدت زمان مشخص برای دوره های متفاوت برگزار میگردد. دورهای خردسالان و کودکان Tiny Talk, Get Ready, Happy House, Hip Hip و دوره های نوجوانان و بزرگسالانHappy Street, Happy Earth, American File, Passages, TOEFL تدریس میگردند که شامل امتحانات میان ترم و پایان ترم میباشند. لازم به ذکر است که سیستم آموزشی در آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان زیر نظر مستقیم مدیریت آموزشگاه آقای دکتر میرزایی انجام پذیرفته و روشهای نوین و علمی تدریس هر کتاب به طور منظم با مدرسان آموزشگاه مورد بررسی و آموزش داده میشود. جهت دریافت اطلاعات جامع در رابطه با هر دوره میتوانید از قسمت دوره های آموزشی و منابع آموزشی همین سایت دیدن فرمایید.
زمان کلاسهای ترمیک
ترمهای پاییز؛ زمستان؛ و بهار جهت رفاه حال دانش آموزان و دانشجویان گرامی در هر هفته ۲ جلسه برگزار میگردد. در طول تابستان با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه ها کلاسها در هر هفته ۳ جلسه برگزار میگردد. ضمنا در طول سال تحصیلی کلاسها بصورت چرخشی نیز دایر خواهد بود.
ساعت تشکیل کلاسها اکثرا در بعد از ظهر و در شیفتهای ۱۵:۳۰ و ۱۷:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه میباشد که در هنگام ثبت نام و مشخص گردیدن کلاس مربوطه معین میگردد.
کلاسهای خصوصی
زبان آموزانی که مایل به شرکت در کلیه دوره های آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان بصورت خصوصی باشند میتوانند با مراجعه به آموزشگاه و هماهنگی های لازم دوره مورد نظر را بصورت خصوصی و در زمان کمتر گذرانده و مدرک مربوطه را دریافت نمایند. دوره های تخصصی TOEFL و IELTS نیز بصورت خصوصی و در دو مرحله Pre-TOEFL و TOEFL و نیز Pre-IELTS و IELTS برگزار میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *