سرخط خبرها

دوره های آموزشی کودکان

منابع آموزشی مورد استفاده در آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان بر اساس معیارهای متنوعی انتخاب شده اند که آنها را از سایر منابع و کتب آموزشی متمایز مینماید. کلیه مراحل انتخاب و ارزیابی منابع آموزشی آموزشــگاه زبان انگلیسی آرمـــان مستقیما زیر نظر آقای دکتر میرزایی انجام پذیرفته و با مشورت و همفکری اساتید آموزشگاه مورد استفاده قرار میگیرد. از ویژگیهای این منابع میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:
۱- جدید و به روز بودن کتب
۲- تطبیق منابع آموزشی با سطح زبانی و سنی زبان آموزان
۳- تاکید بر ۴ مهارت اصلی زبان (گفتاری؛ شنیداری؛ خواندن و نوشتن)
۴- قیمت مناسب
۵- جذابیت ظاهری و محتوایی برای زبان آموزان
۶- همخوانی مطالب از نظر فرهنگی و ارزشی
۷- آموزش کاربردی زبان و تاکید ویژه بر مهارتهای گفتاری و شنیداری
۸- همراهی کلیه کتب با CD و DVDهای صوتی و تصویری
خردسالان و کودکان
منابع آموزشی مورد استفاده برای خردسالان و کودکان شامل کتب ذیل میباشد:
Tiny Talk
کتب این دوره برای گروه سنی کودکان مهد کودک و پیش دبستانی طراحی شده که در آن کودکان زبان انگلیسی را از طریق شخصیتها و موضوعات جذاب و متناسب با سن خود فرا میگیرد.

tiny
Get Ready, Happy, Hip Hip
در این دوره کودکان ابتدا با خواندن و نوشتن حروف انگلیسی آشنا شده و کلمات پایه ای (رنگها، اجسام، حیوانات و …) را فرا میگیرند. در مرحله بعد؛ زبان آموزان وارد جمله سازی میشوند که ذر این مرحله جملات ساده و کوتاه را بصورت مکالمات کوتاه آموزش میبینند. آموزش زبان توسط شعر و آهنگهای مختلف انگلیسی، از جمله مشخصه های برجسته این کتابها می باشند.
علاوه بر این؛ این سری از کتابها به دلیل برخورداری از روش تدریس نوین زبان، نقش موثری را در شکوفایی خلاقیت کودکان ایفا می کنند. از نکات قابل توجه در این کتب می توان به تکیه برروی چهار مهارت زبانی (خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن) اشاره نمود.

Get 1     HHouse     tiny

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *